Asystent/-ka ds. Payrollu

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Asystentki/a ds. Payrollu.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji pracowniczej.
  • Nadzór nad aktualizacją badań okresowych pracowników.
  • Rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy (listy obecności, urlopy pracownicze, zwolnienia lekarskie, itp.).
  • Administracja dotycząca benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa).
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dla Głównego Urzędu Statystycznego.
  • Współpraca z firmami rekrutacyjnymi.
  • Wsparcie działu HR w innych zadaniach.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale personalnym - warunek konieczny.
  • Podstawowa wiedza z obszaru kadr i płac.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenie kierunkowe (administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo).
  • Dobra umiejętność organizacji własnej pracy.
  • Komunikatywność i otwartość.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • Bogaty pakiet benefitów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Przyjazna atmosfera w zespole.

Ostatnia aktualizacja:
28.10.2017

Administracja biurowa, Human Resources / Kadry, Księgowość / Audyt / Podatki