Product Manager - Specjalista ds. Sprzętu Medycznego

SKAMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Opis stanowiska

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży medycznej z płaską strukturą, która:

  • Jest obecna na rynku już od prawie 30 lat,

  • Zatrudnia ponad 150 pracowników, z czego część jest z nami od samego początku istnienia firmy!

  • W ofercie posiada aż 14.000 produktów, 40 renomowanych, globalnych producentów!

  • Nasi współpracownicy tworzą grupy projektowe, z powodzeniem kreując i wdrażając innowacyjne marki własne.

Pracując u NAS zyskasz:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Ambitną i pełną wyzwań pracę nastawioną na ciągły rozwój osobisty,

  • Współpracę z największymi, światowymi markami (a więc możliwość odbywania dalekich podróży zagranicznych!)

  • Dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Szeroki pakiet benefitów, m.in.:

    • prywatną opiekę medyczną,

    • dofinansowanie do karnetu MultiSport,

    • pakiet kulturalny,

    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie jeżeli:

  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim,

  • Posiadasz doświadczenie jako Product Manager w branży medycznej,

  • Ukończyłeś studia związane z medycyną – będzie to duży atut,

  • Znasz dobrze pakiet MS Office,

  • Jesteś osobą otwartą, dynamiczną i komunikatywną,

  • Lubisz występować publicznie, dzieląc się swoją wiedzą,

  • Zawsze poszukujesz rozwiązań kreatywnych i nieszablonowych, a przy tym jesteś samodzielny i kreatywny.

Oferujemy

Pracując w Skamex odpowiedzialny będziesz za:

  • Wprowadzane na rynek nowych produktów,

  • Współpraca z zagranicznymi kontrahentami,

  • Monitoring światowych doniesień branżowych,

  • Przygotowanie i przeprowadzanie szkoleń z zakresu wiedzy produktowej,

  • Wsparcie merytoryczne wszystkich pracowników, w szczególności Przedstawicieli Medycznych i Działu Zamówień Publicznych,

  • Określanie i osiąganie odpowiednich wyników sprzedaży w swoim obszarze,

  • Ocenę porównawczą poprzez badanie rynku i działań konkurencji,

  • Opracowywanie i realizowanie kompleksowych strategii rozwoju produktu – od momentu jego powstania przez produkcję, aż do promocji,

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie kampanii ATL oraz BTL,

  • Tworzenie komunikacji z klientami,

  • Realizowanie własnych pomysłów marketingowych,

  • Aktualizację dokumentacji dotyczącej produktów,

  • Reprezentowanie firmy podczas prestiżowych zjazdów i konferencji naukowych w całej Polsce.

Ostatnia aktualizacja:
15.08.2020

Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca, Marketing / Reklama / PR