User Interface Designer

Polcode Sp. z o.o

Opis stanowiska

Miejsce pracy: zdalnie z dowolnego miejsca lub w biurze: Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Białystok

Czym będziesz się zajmować?

  • projektowanie interfejsów użytkownika zgodnie z wytycznymi przekazanymi przez klienta -  sklepy internetowe, strony www, aplikacje webowe, aplikacje mobilne

  • współpraca z Project Managerem, programistami oraz z klientem

Wymagania

Wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu responsywnych projektów sklepów internetowych, stron www i aplikacji webowych - poparte przykładami z portfolio

  • umiejętność tworzenia projektów zgodnych z oczekiwaniami klienta oraz dopasowania się do realizacji projektów w określonych ramach czasowych oraz budżecie

  • zainteresowanie w kierunku user experience

  • bardzo dobra znajomość Photoshop CC (otrzymasz dostęp do pełnego pakietu Adobe Creative Cloud)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (rozmowa z zagranicznym klientem, zrozumienie specyfikacji projektu)

Oferujemy

Oferujemy

  • praca z dowolnego miejsca na świecie (dla pracowników zdalnych) lub Home Office raz w tygodniu (dla pracowników w biurach)

  • elastyczne godziny pracy (możesz bez problemu zacząć np. o 7:00 lub o 11:00)

  • samodzielność oraz duża swoboda w doborze rozwiązań oferowanych klientom

  • różnorodność projektów (nie będziesz przywiązany do jednego projektu przez wiele miesięcy)

  • dostęp do zasobów wiedzy: e-booki, platform szkoleniowych online, szkoleń zewnętrznych

  • stabilność pracy w dużej, rozwijającej się firmie o przyszłościowym profilu

  • kontakt z najnowszymi technologiami oraz praca dla zagranicznych marek

  • nieformalną atmosferę pracy oraz wspierający i dzielący wiedzą zespół

  • wyjazdy integracyjne, spotkania, konkursy wewnętrzne i angażowanie się pracowników w akcje charytatywne (sprawdź nasz fanpage)

  • atrakcyjny pakiet benefitów, dofinansowania do certyfikatów, klarowny system podwyżek oraz duże możliwości rozwoju

  • możliwość reprezentowania Polcode na konferencjach i meetupach lokalnie oraz za granicą

Ostatnia aktualizacja:
10.08.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie