Kierownik Zespołu

Biuro Sprzedaży

Bydgoszcz Toruń Inowrocław Nakło Nad Notecią Solec Kujawski Świecie Włocławek Golub Dobrzyń Ciechocinek Aleksandrów Kujawski Radziejów Brześć Kujawski Lipno Kowalewo Pomorskie Chełmża

Opis stanowiska

  • samodzielne kreowanie zespołu, swoboda w doborze przedstawicieli;

  • rekrutacja i wdrożenie do pracy nowych osób;

  • zarządzanie grupą konsultantów;

  • utrzymanie wysokiego poziomu motywacji członków zespołu;

  • prowadzenie szkoleń w ramach zespołu;

  • wsparcie merytoryczne.

Wymagania

  • mających łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • posiadających wykształcenie min. średnie;

  • przedsiębiorczych;

  • ceniących sobie samodzielność i aktywne podejście do powierzonych zadań.

Oferujemy

  • możliwość pracy wśród doświadczonej kadry;

  • ciekawe szkolenia rozwojowe;

  • wysoki i stabilny dochód;

  • zabezpieczenie na lata, dzięki budowaniu dochodu pasywnego;

  • dodatkowe benefity (karta multisport, program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna);

  • przejrzystą ścieżkę kariery;

  • wsparcie na każdym etapie pracy.

Ostatnia aktualizacja:
30.12.2018

Finanse / Bankowość, Human Resources / Kadry, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta