Specjalista w Dziale Administracji Kadrowo-Płacowej

Business Support Solution SA

Opis stanowiska

  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej pracowników

  • realizowanie procesów płacowych, tj. naliczanie wynagrodzeń, świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa, rozliczanie umów cywilno-prawnych w celu zapewnienia ich terminowości i zgodności z przepisami prawa

  • sporządzanie deklaracji do instytucji zewnętrznych: ZUS, US, PFRON w celu zapewnienia prawidłowego procesu kadrowo-płacowego

  • przygotowywanie raportów i danych kadrowo-płacowych dla klienta wewnętrznego i zewnętrznego

Wymagania

  • minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy
    w firmach zajmujących się outsourcingiem kadrowo-płacowym)

  • minimum średnie wykształcenie

  • specjalistyczna wiedza z zakresu kadr i płac

  • średnio zaawansowana znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Program PULS prywatna opieka medyczna

  • System kafeteryjny

  • Ubezpieczenie lekowe

  • Drużyna BSS wsparcie aktywności sportowej

  • Strefa Relaksu

  • Akcje profilaktyczne wspierające zdrowie Twoje i Twoich bliskich

  • Elastyczny czas pracy

Ostatnia aktualizacja:
21.03.2019

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Księgowość / Audyt / Podatki