Specjalista ds. Warunków Kontraktowych

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Weryfikacja umów zgodnie z polskim prawem, regulaminem ABB oraz wytycznymi FIDIC i ORGALIME;

  • Przygotowywanie wzorów dokumentów (umowy, oświadczenia, propozycje, uchwały itp.);

  • Ocena ryzyka związana z projektami i uczestnictwo w procesie przeglądu ryzyka;

  • Przygotowywanie innych dokumentów i informacji związanych z umową;

  • Wspieranie oraz udział w negocjacjach z klientami i dostawcami;

  • Odpowiedzialność za archiwizację dokumentów i materiałów;

  • Przegląd dokumentacji przetargowej;

  • Walidacja tłumaczeń;

  • Współpraca z Działem Prawnym i innymi jednostkami ABB;

  • Udział w innych projektach związanych z kwestiami prawnymi lub organizacyjnymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo lub handel zagraniczny);

  • Minimum 5 lat doświadczenia w zakresie oceny / zarządzania ryzykiem kontraktowym, opracowania kontraktu oraz sprawdzania i / lub realizacji;

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie prawa cywilnego, handlowego i zamówień publicznych wymaganych do umownego wsparcia projektów rynku krajowego;

  • Wiedza i doświadczenie w międzynarodowych kwestiach umownych wymaganych do obsługi globalnych kont OEM;

  • Znajomość prawa pracy i postępowania sądowego będzie dodatkowym atutem;

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego (słownictwo prawne);

  • Znajomość i doświadczenie w prawie pracy i postępowaniu sądowym będzie dodatkowym plusem;

  • Proaktywna postawa, umiejętności negocjacyjne;

  • Umiejętności pracy zespołowej;

  • Terminowość i dokładność w wykonywaniu zadań;

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i analitycznego myślenia.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
05.10.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Prawo