PHP Laravel Developer

Polcode Sp. z o.o

Opis stanowiska

Jak wygląda praca w Polcode?

  • tworzenie, rozwijanie, modyfikowanie aplikacji naszych klientów

  • wyceny czasowe nowych zleceń

  • czas pomiędzy projektami to idealny czas na naukę

Wymagania

Jakie umiejętności cenimy?

  • PHP 5 - doskonała znajomość minimum rok komercyjnego doświadczenia z frameworkiem Laravel

  • JavaScript, MySQL, Git, Linux, Apache - swobodne poruszanie się

  • język angielski - poziom pozwalający na codzienną pracę z klientami z zagranicy

  • samodzielność, sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja własnej pracy

Szczegóły oferty

  • praca z dowolnego miejsca na świecie (dla pracowników zdalnych) lub Home Office raz w tygodniu (dla pracowników w biurach)

  • elastyczny grafik godzin

  • samodzielność oraz duża swoboda w doborze rozwiązań oferowanych klientom

  • różnorodność projektów

  • dostęp do zasobów wiedzy: e-booki, dostępy do platform szkoleniowych, szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne

  • stabilność pracy w dużej, rozwijającej się firmie o przyszłościowym profilu

  • kontakt z najnowszymi technologiami oraz praca dla zagranicznych marek

  • nieformalna atmosfera pracy oraz wspierający i dzielący wiedzą zespół

  • wyjazdy integracyjne, spotkania, konkursy wewnętrzne i angażowanie się pracowników w akcje charytatywne

  • atrakcyjny pakiet benefitów, refinansowanie certyfikatów, klarowny system podwyżek oraz duże możliwości rozwoju

  • zaangażowanie Polcode w szerzenie wiedzy na zewnątrz

  • możliwość reprezentowania firmy lokalnie oraz na polu międzynarodowym

Wynagrodzenie: umowa o pracę: 4000 - 6000 zł brutto, umowa o dzieło lub B2B: 4500 - 8000 zł + VAT (do negocjacji)

Ostatnia aktualizacja:
06.10.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie