Asystent ds. Technologii i Jakości

Recticel Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twoja Rola

W Polsce Recticel działa w ramach linii biznesowej Bedding i Insulation. W Łodzi firma produkuje materace i łóżka kontynentalne (znane w Polsce z takich marek jak Sembella czy Schlaraffia), zatrudniając 600 osób.

Jako Asystent ds. Technologii i Jakości będziesz odpowiedzialny za codzienne wspieranie pracy działów przygotowania produkcji lub działu jakości fabryki w Łodzi. W zakresie jakości będziesz zbierał i analizował dane dotyczące problemów jakościowych oraz podejmował działania, aby wyeliminować problemy jakościowe w przyszłości. Będziesz również zaangażowany we wdrażanie nowych produktów od fazy testów, przez serię zerową, aż po pełną dokumentację technologiczną oraz systemową. Pracując w tak międzynarodowym środowisku korespondencję będziesz prowadzić w języku zarówno polskim jak i angielskim.

Wymagania

Twoje kompetencje:

  • Znajomość języka angielskiego

  • Wysoka kultura osobista, dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość systemu ERP (np. SAP)

  • Dobre umiejętności organizacyjne, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole.

  • Odpowiedzialność i proaktywność

  • Minimum podstawowa wiedza (oraz chęć rozwoju) w obszarach technologii, zarządzania produkcją lub jakością.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Twoje zadania:

  • Wsparcie we wypracowaniu i wdrażaniu oraz ciągłe usprawnianie standardów jakościowych w organizacji,

  • Inicjowanie, przygotowanie oraz wprowadzanie działań poreklamacyjnych, korygujących i prewencyjnych

  • Prowadzenie audytów i kontroli międzyoperacyjnej w procesie produkcji

  • Uzupełnianie baz danych dla nowych wyrobów

  • Analiza zużyć i czasów dla istniejących wyrobów

  • Udział w przygotowywaniu specyfikacji technicznych i wymagań jakościowych.

  • Współpraca z innymi działami w firmie takimi jak: Działy Produkcji, Dział Planowania, Controling, Dział Jakości

  • Uczestniczenie w projektach przygotowania produkcji, w miarę możliwości koordynacja tych projektów.

Ostatnia aktualizacja:
02.03.2019

Branża / kategoria:
Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja