Analityk Biznesowy

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG zlokalizowanej w Łodzi, poszukujemy obecnie osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Główne zadania:
  • zapewnienie analiz i raportów potrzebnych do prognozowania i planowania sprzedaży
  • gromadzenie, weryfikowanie i przekazywanie informacji na temat cen i dostępności rynku pod konkretne produkty i usługi
  • analiza działań konkurencji
  • poszukiwanie i proponowanie nowych możliwości biznesowych
  • koordynowanie procesu ustalania cen i marży na produkty w danym regionie
  • ścisła współpraca z dyrektorem sprzedaży w celu ustalenia spójnej polityki cenowej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze analizy matematycznej, ekonometrii lub podobnym
  • 5 letnie doświadczenie zawodowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Znajomość programu SAP oraz narzędzi analitycznych i baz danych (np. SQL)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy na dużej ilości danych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Bonus roczny
  • Pakiet szkoleń
  • Możliwość rozwoju

Ostatnia aktualizacja:
24.12.2017

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting