UX Designer

Fine Performance Sp. z o.o.

Twoje zadania:

  • Tworzenie koncepcji stron i sklepów (desktop, mobile)
  • Opracowanie strategii (analiz potrzeb, analiz konkurencji, kontekstu użycia)
  • Projektowanie architektury informacji
  • Projektowanie prototypów - od szkiców low-fi do makiet high-fi
  • Prowadzenie testów i badań
  • Opracowywanie eksperckich audytów użyteczności

Zaoferujemy Ci:

  • Szkolenia – wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w fajnym zespole pełnym pozytywnych ludzi
  • Dbamy o kondycje i samopoczucie, to i pakiet MultiSport
Pasja ukierunkowana na tworzenie fajnych rzeczy Znajomość zasad projektowania zorientowanego na użytkownika Doświadczenie lub portfolio projektów Znajomość narzędzi do tworzenia makiet (Axure), oraz narzędzi badawczych (Crazy Egg, Optimizely, Hotjar, Cliktale) Umiejętności analityczne i znajomość podstaw statystyki

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Internet / e-commerce