Architekt Oprogramowania

ZF Group

Wymagania

Twoje zadania:

  • Projektowanie i rozwój architektury oprogramowania dla systemów wbudowanych;

  • Zapewnienie zgodności rozwijanej architektury z założeniami standardów oraz strategią biznesową;

  • Tworzenie specyfikacji dla architektury oprogramowania;

  • Definiowanie wymagań dla oprogramowania na bazie wymagań klienta, systemu oraz bezpieczeństwa;

  • Wsparcie zespołów developerskich podczas implementacji oraz integracji modułów oprogramowania;

  • Komunikacja i współpraca w międzynarodowych zespołach projektowych.

 Profil Kandydata:

  • Znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania;

  • Znajomość charakterystyki systemów wbudowanych;

  • Wykształcenie wyższe. Preferowane kierunki studiów to elektronika, automatyka, informatyka, matematyka lub pokrewne;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętność dekompozycji i modułowego podejścia w projektowaniu oprogramowania;

  • Praktyczne doświadczenie programowania w języku C;

  • Umiejętność analizy oraz definiowania wymagań na poziomie oprogramowania oraz systemu;

  • Znajomość charakterystyki systemów operacyjnych czasu rzeczywistego – zadania, wątki, harmonogramowanie zadań itp.;

  • Umiejętność szybkiego uczenia się.

 Mile widziane:

  • Doświadczenie jako architekt oprogramowania wbudowanego;

  • Znajomość architektury AUTOSAR;

  • Umiejętność modelowania przy użyciu UML;

  • Znajomość koncepcji bezpieczeństwa funkcjonalnego i standardów takich jak ISO 26262.

 Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania
    w przemyśle motoryzacyjnym;

  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;

  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;

  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;

  • Pakiet relokacyjny;

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej;

  • Dodatkowe benefity - GameRoom, Pizza Day, świeże owoce, imprezy integracyjne.

Ostatnia aktualizacja:
03.04.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie