Specjalista ds. Lean Manufacturing

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Budowanie i wdrażanie narzędzi i metodologii zgodnych z filozofią Lean Management w zakresie produkcji;

  • Analizowanie procesów produkcyjnych pod kątem wyeliminowania strat, usprawnień pracy poszczególnych działów, zredukowania kosztów i zwiększenia wydajności procesów;

  • Organizowanie szkoleń z zakresu Lean Management;

  • Analizowanie i optymalizowanie procesów logistycznych i produkcyjnych;

  • Składanie bieżących raportów z realizacji wykonanych prac.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne;

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znajomość podstaw Lean Manufacturing i Six Sigma;

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca na swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym;

  • Dobra znajomość MS Office;

  • Dobra organizacja pracy własnej;

  • Niezależność, kreatywność i otwartość na zmiany;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
02.01.2018

Branża / kategoria:
Badania i rozwój, Przemysł / Produkcja