Asystent / Asystentka Oddziału Korporacyjnego

mBank S.A.

Opis stanowiska

Kluczowe zadania:

  • Wsparcie zespołu sprzedażowego Doradców ds. Klientów Korporacyjnych

  • Bieżąca obsługa sekretariatu w zakresie korespondencji, poczty elektronicznej

  • Logistyczne i administracyjne wsparcie Dyrektora oraz Współpracowników w zakresie organizacji spotkań, podróży służbowych

  • Dbałość sprawny przepływ dokumentacji

  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień związanych z funkcjonowaniem Oddziału

  • Przygotowanie materiałów i prezentacji na spotkania

  • Przygotowywanie, uzupełnianie dokumentacji do otwarcia rachunku bankowego

  • Przygotowywanie oraz wysyłka dokumentów do Klienta

  • Wprowadzanie danych do systemu

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów

  • Doświadczenie w podobnej roli (mile widziane doświadczenie asystenckie, odbyty staż w działach sprzedaży lub analizy)

  • Swobodna obsługa urządzeń biurowych oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

  • Nastawienie proklienckie

  • Szybkość w działaniu, dynamizm, umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka koncentracja i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Inicjatywa

  • Wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w  oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych

  • Możliwość rozwoju umiejętności analitycznych i sprzedażowych

  • Przyjazne środowisko pracy w atmosferze poszanowania idei work-life balance

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, szeroki program rabatowy)

Ostatnia aktualizacja:
29.08.2018

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Sprzedaż / Obsługa klienta