Doradca klienta

Bank Spółdzielczy w Zgierzu

Zgierz Stryków Głowno

Opis stanowiska

  • prezentowanie oferty i aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych,

  • obsługa w zakresie realizacji transakcji gotówkowych i bezgotówkowych,

  • analizowanie potrzeb klientów i dobór oferty produktowej do potrzeb klienta,

  • przygotowywanie dokumentów i umów dla klienta indywidualnego,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • zapewnienie klientom najwyższej jakości obsługi i doradztwa,

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane ekonomiczne lub pokrewne),

  • doświadczenie w obsłudze kasowo dysponenckiej,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • dobra znajomość produktów i usług bankowych,

  • pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany,

  • chęć rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji,

  • sumienność, dokładność, podzielność uwagi i otwartość na potrzeby klientów,

  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Banku z polskim kapitałem,

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego,

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej z dostępem do szerokiego wachlarza specjalistów,

  • przyjazną atmosferę pracy.

Mile widziani pracownicy Banków Spółdzielczych.

Ostatnia aktualizacja:
16.09.2018

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta