Pracownik biurowy z językiem obcym (m/k)

CPL JOBS Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Wsparcie klienta w jednym z działów: księgowość, administracja, dział logistyczny.

  • Weryfikacja i wprowadzanie danych do systemu.

  • Kontakt z klientami biznesowymi przez maila, czat, telefon.

  • Przygotowanie ewidencji wynagrodzeń, raportów, rejestrów.

  • Aktywna współpraca z innymi działami i oddziałami w organizacji.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: francuski, niderlandzki, szwedzki, duński oraz dobra znajomości języka angielskiego.

  • Znajomości MS Office oraz Windows.

  • Chęci rozwoju osobistego i gotowości do nauki.

  • Doświadczenie mile widziane, lecz nie jest wymagane.

Oferujemy

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie.

  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet biletów do kina/teatrów, pakiety ubezpieczeń, pakiety emerytalne.

  • Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe oraz językowe.

  • Możliwośc awansów – kreowania ścieżki kariery zawodowej.

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Ostatnia aktualizacja:
05.06.2019

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Sprzedaż / Obsługa klienta