Pracownik pomocniczy przy pakowaniu

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

  • realizowanie zadań związanych z kontrolą jakości i pakowaniem leków

  • kontrola jakości tabletek

  • przenoszenie drobnych elementów

  • przestrzeganie procedur i instrukcji

Wymagania

  • książeczka Sanepidu (lub gotowość do jej wyrobienia)

  • chęć do pracy

  • sumienność

  • dokładność

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bezpłatny dojazd dla pracowników z Łodzi

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji

  • bogaty pakiet socjalny dla pracownika i członków jego rodziny (karta Lunch doładowywana co miesiąc kwotą 200 zł netto, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

  • karta Multisport

  • przyjazna atmosfera w pracy

  • możliwość zdobycia doświadczenia

  • możliwość awansu stanowiskowego

Ostatnia aktualizacja:
08.12.2016

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja