Księgowy / Księgowa

inFakt Biuro Rachunkowe sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki Bełchatów Konstantynów Łódzki Kutno Łask Łowicz Łódź Opoczno Ozorków Pabianice Piotrków Trybunalski Radomsko Rawa Mazowiecka Sieradz Skierniewice Tomaszów Mazowiecki Wieluń Zduńska Wola Zgierz

Opis stanowiska

  • indywidualna i kompleksowa obsługa klientów,

  • samodzielne prowadzenie KPiR zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,

  • sporządzenia deklaracji PIT i VAT,

  • prowadzenie spraw płacowych i kadrowych,

  • proaktywny kontakt z klientami mailowy i telefoniczny,

  • sporządzanie zestawień i analiz dla klientów,

  • kontakt z urzędami.

Wymagania

  • masz lub planujesz założyć własną działalność gospodarczą,

  • posiadasz minimum 2 - letnie doświadczenie w rozliczaniu KPiR,

  • jesteś osobą kompetentną i odpowiedzialną,

  • świetnie się komunikujesz i zrozumiale tłumaczysz zawiłości podatkowe,

  • masz naturalny talent do budowania i nawiązywania kontaktów,

  • do każdego klienta podchodzisz indywidualnie,

  • umiesz zarządzać swoim czasem.

Oferujemy

  • atrakcyjne finansowe warunki współpracy,

  • możliwość dowolnego ustalania godzin dostępności,

  • CRM do zarządzania klientami,

  • aplikację do rozliczania klientów,

  • wsparcie merytoryczne i techniczne naszych specjalistów,

  • szkolenia i wdrożenie,

  • klientów z różnych branż z całej Polski.

Ostatnia aktualizacja:
27.12.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki