Przedstawiciel Handlowy

eService Sp. z o.o

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • rozpoznawanie i definiowanie potrzeb obecnych Klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • realizacja celów i planów sprzedażowych (kwartalnych i rocznych)

  • negocjowanie warunków i umów handlowych

Wymagania

To stanowisko jest dla Ciebie, jeśli:

  • potrafisz łamać schematy i osiągać sukcesy

  • znasz techniki sprzedaży i umiesz z nich korzystać

  • wyrażasz gotowość do zarejestrowania działalności gospodarczej

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

  • dbasz o utrzymanie relacji z klientami, których masz w opiece

  • dokładność i systematyczność w prowadzeniu dokumentów nie są Ci obce

Oferujemy

Na co możesz liczyć:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy

  • aktywne podnoszenie kompetencji sprzedażowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • karta Multisport w atrakcyjnej cenie

  • pakiet świadczeń socjalnych również dla Twoich bliskich

Ostatnia aktualizacja:
05.12.2018

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta