Starszy Konsultant Personalny / HR Business Partner

ING Bank Śląski S.A.

Opis stanowiska

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (nauki społeczne, ekonomia, prawo)

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1)

  • co najmniej 5 lat doświadczenia w obszarze HR, w tym co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku HR BP

  • praktyczna znajomość prawa pracy

  • umiejętność skupienia się na doświadczeniu pracownika i kandydata oraz znajomość narzędzi rozwojowych

  • rozumienie biznesu i jego otoczenia oraz orientacji na klienta wewnętrznego

  • umiejętności analityczne, wyciągania wniosków oraz przekładania zaobserwowanych i przeanalizowanych danych na działania, prezentowania konkluzji

  • umiejętność zarządzania budżetem (FTE / FWZ / szkolenia, etc.)

  • umiejętność myślenia procesowego i systemowego, wiedza z zakresu technik zarządzania, gotowość do rozwoju i ciągłego uczenia się

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji, umiejętność trafnego argumentowania oraz wywierania wpływu

  • poszukiwanie usprawnień, szacowanie ryzyka dla podstawowych procesów i zagadnień

  • umiejętność adaptacji w dynamicznie zmieniającym się środowisku oraz twórcze rozwiązywanie problemów

  • zdolności organizacyjne (planowanie i organizacja pracy własnej), proaktywność i samodzielność w działaniu, zdolność do szybkiego podejmowania decyzji

  • empatia i umiejętność rozwiązywania konfliktów

  • gotowość do podróżowania, prawo jazdy

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia
    i programy rozwojowe

  • Dostęp do nowych technologii

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Pakiet sportowy

  • Kafeteryjny system benefitowy

Ostatnia aktualizacja:
15.12.2018

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Human Resources / Kadry