Księgowy/a GL

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

9-11-53071 Wynagrodzenie: 5500 - 8000 PLN

Dla naszego klienta, międzynarodowego centrum usłuh poszukujemy kandydatów na stanowisko Księgowego/ej GL. Zatrudnieni kandydaci dołączą do rozwijającego się działu księgi głównej.

Zakres obowiązków:
- Odpowiedzialność za zamknięcie miesiąca;
- Uzgadnianie kont (reconcilliation);
- Przygotowywanie kalkulacji do ksiegowan (rezerwy, korekty) oraz alkacji kosztów;
- Wystawianie faktur transfer pricing dla spółek zależnych;
- Monitorowanie i wyjaśnianie różnic pomiędzy jednostkami wewnątrz grupy;
- Przygotowywanie raportów i kalkulacji dla biznesu np. odnośnie zyskowności produktów;
- Przygotowywanie not do sprawozdań finansowych wg Międzynarodowych Standardów Rachunkowości;
- Udział w usprawnieniach procesów w ramach pracy w tzw. grupach projektowych.

Wymagania:
- Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze księgi głównej w międzynarodowej organizacji;
- Wykształcenie wyższe, mile widziani absolwenci kierunków finansowych i ekonomicznych;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- Mile wiedziane doświadczenie w pracy z systemem SAP;
- Dobra znajomość MS Excel.

Korzyści:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Szeroki wybór benefitów w ramach platformy kafateryjnej (m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, dofinansowanie posiłków, karta pre-paid);
- Możliwość udziału w rozwojowych projektach związanych z usprawnianiem i kształtowaniem procesu księgi głównej.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt