Programista Java

Accenture Sp. z o. o.

Opis stanowiska

 Charakterystyka pracy:

  • Kodowanie i testowanie modułów systemów informatycznych zgodnie ze specyfikacją projektową

  • Pomoc przy integracji komponentów technicznych i aplikacji dla spełnienia wymogów biznesowych

  • Utrzymywanie, dostosowywanie oraz weryfikowanie systemu w celu utrzymania ich działania na poziomie zgodnym ze specyfikacją techniczną i funkcjonalną; zapewnienie wsparcia dla użytkowników

Wymagania

Umiejętności wymagane:

  • Praktyczna umiejętność programowania w języku Java

  • Umiejętność programowania w innych językach będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość zagadnień bazodanowych i umiejętność programowania w SQL i/lub PL/SQL

  • Doświadczenie zawodowe mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych na świecie firm doradztwa IT

  • Wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji – dofinansowanie kursów i certyfikacji, dostęp do materiałów oraz platform e-learningowych, opiekę mentora, jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery

  • Pełen komfort pracy - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold

  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej

Ostatnia aktualizacja:
27.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie