Specjalista ds. sprzedaży frachtu drogowego

Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z.o.o. sp. k.

Województwo Łódzkie

Opis stanowiska

Podstawowe zadania:

  • Aktywna sprzedaż usług frachtu drogowego krajowego i międzynarodowego

  • Opracowywanie ofert i prowadzenie rozmów handlowych

  • Realizacja planów sprzedażowych i opieka nad klientem

  • Zarządzanie sprzedażą w podległym obszarze

  • Współpraca z działami operacyjnymi firmy w celu zapewnienia należytej obsługi nowo pozyskanych klientów

  • Sporządzanie raportów z działalności dla bezpośredniego przełożonego

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług spedycyjnych (min. 2 lata)

  • Znajomość branży TSL i jej klientów

  • Umiejętność budowania relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

  • Konsekwencja w dążeniu do celu

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (poziom B2)

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w dynamicznym zespole

  • Narzędzia pracy - laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy

  • Atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników pracy

Ostatnia aktualizacja:
15.02.2017

Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta, Transport / Spedycja