Specjalista ds. sprzedaży- staż absolwencki

IDES Consultants Polska Sp. zo.o.

Opis stanowiska

Zadania / obowiązki:

  • Wsparcie dla Zespołu Sprzedaży;

  • Uczestnictwo we wdrażaniu procesu nowych produktów;

  • Przygotowanie ofert sprzedażowych;

  • Przygotowanie kalkulacji kosztowych;

  • Przygotowanie analiz sprzedażowych;

  • Współpracę z klientem oraz ze studiem projektowym;

  • Przygotowywanie raportów.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe - licencjackie lub magisterskie;

  • Doświadczenie zawodowe nie dluższe niż łącznie 3 lata;

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;

  • Chęć rozwoju w strukturach sprzedażowych na stanowiskach managerskich lub specjalistycznych;

  • Chęć rozwoju w sprzedaży produktu technicznego;

  • Chęć do odbywania podróży służbowych w kraju i za granicą;

  • Umiejętności komunikacyjne;

  • Umiejętność przekonywania i argumentowania;

  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Staż absolwencki w pełnym wymiarze godzinowym, trwający 18 miesięcy;

  • Umowę o pracę;

  • Pracę po zakończeniu stażu;

  • Możliwość rozwoju i rozpoczęcia pracy w znanej, renomowanej firmie produkcyjnej;

  • Rozwój umiejętności sprzedażowych;

  • Rozwój umiejętności managerskich;

  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych firmy - pracę w oddziale poza Polską w ciągu 3 miesięcy podczas trwania stażu.

Ostatnia aktualizacja:
11.08.2017

Branża / kategoria:
Praktyki / Staż, Sprzedaż / Obsługa klienta