Specjalista (dla osób z doświadczeniem z innych branż)

mBank S.A.

Łódź Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska

Szukamy osób z wieloletnim doświadczeniem zawodowym (niekoniecznie w bankowości). Osób, które są zmotywowane do zdobywania wiedzy z branży finansowej i realizowania zadań związanych z aktywnym pozyskiwaniem klientów. Osób, które chcą dzielić się swoim doświadczeniem z innymi członkami zespołu.

Kim jest nasz specjalista?

To przede wszystkim osoba otwarta na ludzi, która lubi z nimi pracować i łatwo nawiązuje relacje, aktywnie słucha klienta – dostosowuje ofertę do jego rzeczywistych potrzeb. Jest chętna podejmować wyzwania wspierające sprzedaż. Planuje i konsekwentne realizuje cele biznesowe.

Wymagania

Pakiet korzyści przygotowany dla Ciebie:

  • wynagrodzenie podstawowe i zmienne (to drugie uzależnione od Twoich wyników)

  • prywatną opiekę medyczną, żeby ułatwić Ci dostęp do lekarzy specjalistów

  • elastyczne godziny pracy

  • pakiet szkoleń (obsługa klienta i systemu), który ułatwi Ci wdrożenie do pracy

  • bieżące wsparcie menadżera i trenerów, które przyspieszy Twój rozwój zawodowy

  • precyzyjne przygotowanie do pracy w branży finansowej

  • stabilne zatrudnienie w wiodącej firmie z branży pośrednictwa finansowego

Oferujemy

Od Ciebie oczekujemy:

  • minimum średniego wykształcenia

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym w galerii handlowej

Ostatnia aktualizacja:
15.09.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta