Specjalista z językiem europejskim (bez doświadczenia/z doświadczeniem)

CPL JOBS Sp. z o.o.

Opis stanowiska

 Opis stanowiska:

  • Praca w ramach jednego działu: Administration, Finance & Accounting, Human Resources, Customer Service, Service Desk;

  • Wprowadzanie danych do systemu;

  • Kontakt i utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi;

  • Prowadzenie dokumentacji;

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów.

Wymagania

 Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość wybranego języka europejskiego: duński/fiński/francuski/niderlandzki/niemiecki/szwedzki - warunek konieczny;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność i umiejętność pracy w grupie;

  • Doświadczenie mile widziane, lecz nie wymagane - stanowiska na różnym poziomie zaawansowania.

Oferujemy

 Oferujemy:

  • Pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport, bilety do kina/teatru);

  • Przejrzystą ścieżkę kariery;

  • Stabilną pracę w międzynarodowym środowisku;

  • Pracę w firmie o wysokich standardach.

Ostatnia aktualizacja:
06.06.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta