Młodszy Doradca Biznesowy

PLAY

Opis stanowiska

Szukamy Ciebie:

  • Chcesz być częścią najlepszego zespołu sprzedażowego w branży telekomunikacyjnej ?

  • Nie masz jeszcze dużego doświadczenia w sprzedaży, ale jesteś gotowy na nowy rozdział w życiu zawodowym ?

  • Posiadasz doświadczenie w telemarketingu, call center, ubezpieczeniach, obsłudze klienta lub po prostu skończyłeś edukację i szukasz pracy na etacie ?

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

  • Zgłoś się ! Resztą zajmiemy się my i wszystkiego Cię nauczymy !

Wymagania

Twoje zadania:

  • Pierwsze miesiące to wdrożenie, oczywiście pod okiem naszych fachowców - wszystko Ci wyjaśnimy i nauczymy !

  • Stopniowo będziesz dostawał pierwsze zadania do realizacji i będziesz przez cały czas wspierany przez doświadczonego kolegę/koleżankę

  • Będziesz zajmował się sprzedażą do firm (B2B), pod okiem Lidera Zespołu Sprzedaży do chwili kiedy będziesz gotów samemu podjąć wyzwanie samodzielnej pracy !

  • Z czasem staniesz się fachowcem i zdobędziesz doświadczenie w prestiżowej firmie !

Oferujemy

Jeśli zatem:

  • Szukasz stabilnego zatrudnienia – mamy dla Ciebie umowę o pracę

  • Cenisz jasne zasady – zadbaliśmy o przejrzysty system wynagrodzeń

  • Chcesz się rozwijać i podnosić kwalifikacje – zapewniamy bogaty system szkoleń i możliwości awansu

  • Liczysz na pełne zaplecze do wykonywania swych obowiązków – zaopatrzymy Cię w niezbędne narzędzia: laptop, telefon komórkowy oraz Internet

A dodatkowo:

  • Wymagasz od pracodawcy czegoś więcej niż tylko standardu – wyposażymy Cię w kartę MultiSport, bilety do kina, telefon służbowy oraz ubezpieczenie i prywatną opiekę medyczną

  • Oczekujesz profesjonalnego wdrożenia – możesz liczyć na wsparcie

Ostatnia aktualizacja:
24.12.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta