Pracownik magazynu sprzętu AGD

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Jeśli posiadasz uprawnienia operatora wózków widłowych wydane przez UDT, jeździłeś/aś wcześniej na wózkach i szukasz pracy bez nocek -DOŁĄCZ DO NAS!

Opis stanowiska:

Transport za pośrednictwem sprzętu logistycznego komponentów i opakowań z magazynu na linię produkcyjną

Wymagania

Nasze oczekiwania względem kandydatów:

  • Możliwość podjęcia pracy OD ZARAZ

  • Uprawnienia UDT

Oferujemy

Nasza oferta:

  • Praca od zaraz

  • Na początek umowa zlecenie z pełnymi składkami zus

  • Ubezpieczenie NNW

  • Możliwość przystąpienia do PPK i ubezpieczenia grupowego PZU

  • Atrakcyjna stawka godzinowa 23 zł brutto

  • Praca bez godzin nocnych - pracujemy od pon do pt w godzinach 6-14, 14-22

  • Realna szansa na zatrudnienie bezpośrednio przez firmę

  • Ubezpieczenie szkolne dla dzieci

Ostatnia aktualizacja:
16.10.2020

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna