Operator/ka wtryskarek- lekka praca na produkcji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Rąbień

Zadania:

  • obsługa maszyn
  • odbiór detali z wtryskarki
  • montaż produktów
  • pakowanie gotowych elementów
  • dbałość o jakość produktów

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn wtryskowych
  • gotowość do podjęcia pracy na pełen etat w systemie 3-zmianowym
  • motywacja do pracy

Oferujemy:

  • lekką pracę na produkcji pracę NA STAŁE - po 3 miesiącach zatrudnienie BEZPOŚREDNIO przez naszego Klienta
  • opcję bezpłatnego dojazdu z Łodzi do Rąbienia
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w miłej atmosferze

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV poprzez portal HRLINK lub aplikowanie osobiście w biurze Adecco w Łodzi.

Numer referencyjny: OW/G/LDZ/2017

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja