Specjalista ds. Certyfikacji

Skynamo Aerospace Sp. z o.o

Jesteśmy firmą wprowadzającą na rynek absolutnie nowatorski projekt „latającego motocykla Hoverbike - Raptor który przybrał obecnie już postać prototypu. Nasz zespół chcemy uzupełnić o osobę, która zajmie się przeprowadzeniem procesu uzyskania certyfikatów umożliwiających wprowadzenie go na rynek aparatów latających. Do najważniejszych zadań należy przygotowanie strategii certyfikacji na zróżnicowanych międzynarodowych rynkach . Ze względu na ogólnoświatowe zainteresowanie naszym produktem ważnym celem będzie uzyskanie certyfikatów również poza granicami kraju.

Zadania :

Poszukujemy osoby posiadającej kompetencje do:

  • Przeprowadzenia procesu uzyskania przez firmę Zatwierdzenia Organizacji Produkującej i Projektującej (POA, DOA)
  • Bieżący nadzór nad dokumentacją i podtrzymanie Zatwierdzeń
  • Skuteczne przeprowadzenie procesu uzyskania i podtrzymania świadectwa typu dla aparatu latającego typu VTOL i /lub pozwolenia na wykonywanie lotów w kategorii specjalnej bądź prowadzenie procedury objęcia nadzorem budowy, uznania zdatności do lotu lub o przekwalifikowanie do kategorii specjalnej statku powietrznego.
  • Ciągłe prowadzenie spraw związanych ze spełnieniem wymagań przepisów lotniczych oraz prowadzenie postępowania przed ULC i EASA

    Możemy Ci zaoferować:

    • Pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie należącej do grupy kapitałowej.
    • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie.
    • Stabilnych warunków zatrudnienia ukierunkowanych na długofalową współpracę.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Dużej samodzielności oraz odpowiedzialności w realizacji zadań.

    Wymagania

    • Biegle posługujesz się językiem angielskim – warunek konieczny.
    • Masz wykształcenie wyższe .
    • Masz doświadczenie w przeprowadzaniu certyfikacji w branzy lotniczej
    • Jesteś skoncentrowany na postawionych celach.
    • Jesteś osobą samodzielną, przedsiębiorczą i elastyczną.
    • Lubisz działać i wykazujesz inicjatywę.
    • Jesteś nastawiony na rozwój.

    Rodzaj umowy: Umowa o prace, umowa zlecenie, kontrakt menedżerski Na czas nieokreślony

    Informacje dodatkowe

    Wymiar etatu:
    Pełny etat

    Rodzaj umowy:
    Na czas nieokreślony

    Min. doświadczenie:
    2 lata

    Min. wykształcenie:
    Wyższe licencjackie

    Branża / kategoria:
    Inżynieria