Projektant Konstrukcji Stalowych

CoBouw Polska Sp.zo.o.

Wymagania

Opis stanowiska – obowiązki:

  • tworzenie ciekawych, nowoczesnych obiektów przemysłowych(hale produkcyjne, magazynowe wraz z budynkami socjalno – biurowymi)

  • wykonywanie rysunków konstrukcyjnych do projektów budowlanych i wykonawczych konstrukcji stalowych i żelbetowych

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe budowlane

  • znajomość zagadnień związanych z konstrukcjami stalowymi i żelbetowymi

  • biegła obsługa komputera

  • znajomość programu  do obliczania konstrukcji stalowych i żelbetowych Robot Structural Analysis, Konstruktor - będzie dodatkowym atutem

  • znajomość programu do tworzenia dokumentacji projektowej AutoCad

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych

  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
30.07.2017

Architektura, Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie