Laborant

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

  • pobieranie prób do analiz

  • wykonywanie badań półproduktów i produktów leczniczych

  • przygotowywanie i sprawdzanie protokołów z badań

  • doskonalenie wiedzy na temat urządzeń pomiarowych i metod badawczych

Wymagania

  • min. średnie (biologiczne lub chemiczne)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - praktyki, staże

  • znajomość zasad GMP i technik badawczych

  • książeczka Sanepid lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • bezpłatny transport dla pracowników z Łodzi

  • karta Lunch doładowana co miesiąc kwotą 200 zł netto (bez względu na wysokość wynagrodzenia)

  • szybki dostęp do wielu specjalistów dzięki prywatnej opiece medycznej

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • dostęp do obiektów sportowych dzięki karcie Multisport

  • zdobycie doświadczenia zawodowego

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym

Ostatnia aktualizacja:
06.02.2017

Branża / kategoria:
Badania i rozwój