Specjalista ds. Wycen - przetargi budowlane

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Radomsko K. Częstochowa Piotrków Tryb Bełchatów

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Budownictwo i wykonawstwo poszukuje kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. Wycen

Miejsce pracy: Radomsko

Zadania / obowiązki:

  • Tworzenie wycen projektów,
  • Prowadzenie rejestru cen jednostkowych zrealizowanych i oferowanych projektów,
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji,
  • Przygotowywanie ofert,
  • Powiększanie bazy podwykonawców oraz dostawców,
  • Przygotowywanie oraz negocjowanie umów,
  • Wsparcie działu zarządzania budowami w zakresie zamówień.

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa lub doświadczenie w branży budowlanej,
  • Mile widziana znajomość technologii budowy oraz budowlanych procesów technologicznych,
  • Umiejętności planowania oraz analityczne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, w warunkach dużej zmienności,
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ciekawe obowiązki i możliwości rozwoju,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
2 lata

Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie

Branża / kategoria:
Budownictwo