User Administrator / IT Support

ProData Consult Sp.z o.o

Opis stanowiska

  • Branża: Finansowa / Bankowość

  • Typ projektu: przydzielanie uprawnień / utrzymanie / wsparcie

  • Szczegóły: Zespół Adminów odpowiedzialny będzie przede wszystkim za tworzenie dostępów dla użytkowników i – w mniejszym stopniu - ogólnie pojętą pomoc IT.

  • Lokalizacja: praca w siedzibie klienta w Łodzi (ul. Śmigłego-Rydza)

  • Podróże służbowe: nie

  • Możliwość pracy zdalnej: nie

  • Język projektu: polski / angielski (wymagany)

  • Wynagrodzenie: do 450 PLN/dziennie/netto na fakturę

  • Długość projektu: kontrakt długoterminowy (z możliwością przejścia na etat)

  • Start: ASAP (kwestia elastyczna)

  • Współpraca typu: B2B / umowa zlecenie

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Około dwuletnie doświadczenie zawodowe w roli wsparcia IT / end-user support

  • Mile widziana znajomość Active Directory oraz Remedy

Oferujemy

  • Kontrakt długoterminowy z możliwością przedłużenia oraz przejścia na etat

  • Możliwość rozwoju i współpracy z prestiżowym bankiem

  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play

  • Elastyczne godziny pracy

  • Benefity: karta Medicover, karta Multisport

Ostatnia aktualizacja:
20.08.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja