Specjalista ds. księgowości

Gi Group Sp. z o.o.

Jesteś osobą otwartą na nowe doświadczenia?
Lubisz stawiane ci wyzwania i nie chcesz się ograniczać tylko do jednej wąskiej specjalności?
A może dodatkowo chcesz zdobyć lub poszerzyć Twoje doświadczenie zawodowe z zakresu finansów?

Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Dołącz do nas i stań się częścią międzynarodowego zespołu.

Zadania:

  • Monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze
  • Sporządzanie raportów, analiz na potrzeby produkcji
  • Bieżąca kontrola poprawności księgowania oraz weryfikacja poprawności dokumentacji
  • Prowadzenie i nadzór nad obiegiem dokumentów
  • Efektywne wykorzystanie pozyskanej wiedzy, przestrzeganie procedur, współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość MS Office Excel
  • Znajomość systemu Symfonia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość j. włoskiego)
  • Umiejętności analityczne (umiejętność pracy z dużą ilością danych, analiza)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, obowiązkowość, dokładność oraz samodzielność

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość rozwinięcia swojego doświadczenia zawodowego

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt