Specjalista ds. Zaopatrzenia Produkcji

Adamed Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Planowanie i realizacja zakupów API od dostawców krajowych i zagranicznych w oparciu o harmonogram produkcji i plany nowych wdrożeń;

  • Utrzymywanie poziomu kapitału obrotowego zgodnie z przyjętymi celami;

  • Przygotowywanie analiz i raportów dla przydzielonych wskaźników logistycznych z naciskiem na zużycia i poziom zapasów;

  • Współpraca z dostawcami w zakresie terminowej realizacji i jakości dostaw, reklamacji, wymiany dokumentów oraz innych uzgodnień;

  • Ścisła współpraca z Pionem Jakości, Produkcji i zarządzania Łańcuchem Dostaw;

  • Rejestr zakupów w systemach biznesowo-informatycznych: ocena dostaw, opracowywanie faktur zakupowych;

  • Udział w opracowywaniu budżetu zakupowego i wspieranie strategii zakupowej;

  • Budowanie standardów i tworzenie procedur związanych z zaopatrzeniem.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w zakresie planowania zakupów, zarządzania zapasami, min. 2 lata;

  • Wykształcenia wyższego na kierunkach logistyka, biotechnologia, farmacja;

  • Znajomości j. angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i w piśmie;

  • Znajomości systemów klasy MRP;

  • Umiejętności pracy z dużą ilością danych;

  • Umiejętności pracy pod presją czasu i doskonałej organizacji pracy własnej;

  • Dokładności i kreatywności w poszukiwaniu nowych rozwiązań;

  • Doświadczenie w zakresie negocjacji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat oraz pakiet świadczeń dodatkowych zgodnie z przyjętą polityką w Grupie Adamed;

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju innowacyjnego biznesu,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
08.10.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Przemysł / Produkcja, Zakupy