Pracownik Wsparcia Magazynu i Produkcji

VIGO-Ortho Polska sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Wsparcie w drobnych pracach produkcyjnych przy wykonywaniu zaopatrzenia ortopedycznego;

  • Odpowiedzialność za przepływ przesyłek między centralą a oddziałami firmy i poszczególnymi działami firmy;

  • Segregacja i dystrybucja dostarczonych przesyłek na produkcji;

  • Prowadzenie podstawowej dokumentacji magazynowej;

  • Utrzymanie porządku w magazynie;

Wymagania

  • Duża chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej;

  • Sumienność, rzetelność, punktualność;

  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, zaangażowanie;

  • Mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym lub w magazynie;

  • Umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (pełen etat w oparciu o umowę o pracę);

  • Pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Ostatnia aktualizacja:
08.10.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Przemysł / Produkcja