Asystent działu logistyki (k/m)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • zarządzanie korespondencją wewnętrzną i zewnętrzną,

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,

  • kontakt z klientem,

  • tworzenie wstępnych ofert dla klientów,

  • organizacja załadunków/rozładunków wraz z tworzeniem dokumentów przewozowych,

  • bieżące prace administracyjno-biurowe.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów,

  • doświadczenie w obsłudze klienta,

  • doświadczenie w branży logistycznej - mile widziane,

  • znajomość aplikacji pakietu MS Office na poziomie dobrym,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • dobre nawyki w kontaktach z ludźmi.

Oferujemy

  • umowę-zlecenie lub umowę o pracę,

  • wynagrodzenie miesięczne: 3000-4000 zł brutto,

  • możliwość rozwoju w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych.

Ostatnia aktualizacja:
06.10.2017

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Logistyka / Dystrybucja