Technik Utrzymania Ruchu

SWM Poland

Stryków

Opis stanowiska

Główne zadania na stanowisku:

  • Zapewnienie prawidłowego działania sprzętu produkcyjnego,

  • Konserwacja sprzętu produkcyjnego, rozwiązywanie problemów mechanicznych, elektrycznych związanych z maszynami,

  • Czynny udział w projektach zwiększających wydajność i poprawiających efektywność procesu,

  • Udział w wykonaniu i rozwoju konserwacji planowej.

Wymagania

Wymagania:

  • Min. 2-letniego praktycznego doświadczenia związanego z mechaniką i z elektryką,

  • Doświadczenie w konserwacji sprzętu produkcyjnego (elektryka, mechanika),

  • Umiejętności analitycznych,

  • Umiejętność pracy z ręcznymi narzędziami elektrycznymi i mechanicznymi,

  • Obsługa komputera (pakiet MS Office, system operacyjny Windows),

  • Mile widziane uprawnienia elektryczne/zwyżki/wózki widłowe,

  • Komunikatywność,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej,

  • Elastyczność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy i inne benefity.

Ostatnia aktualizacja:
28.09.2017

Logistyka / Dystrybucja, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż