Asystent ze znajomością języka angielskiego lub/i niemieckiego lub/i francuskiego

SKAT TRANSPORT Sp. z o.o. Sp. k

Opis stanowiska

Co proponujemy?

  • Naukę zawodu spedytor międzynarodowy

  • 3 miesiące szkolenia z wynagrodzeniem, z zatrudnieniem na podstawie umowy o pracę w Gdańsku (bezpłatne mieszkanie służbowe dla osób spoza Trójmiasta)

  • Po zakończeniu szkolenia pracę w dziale spedycji

  • Start kariery w firmie SKAT Transport

Na czym polega praca spedytora?

  • Organizacja przewozu towarów w całej Europie

  • Praca bardzo dynamiczna, codziennie inne wyzwania

  • Praca z wykorzystaniem języka obcego

  • Czujesz, że masz realny wpływ i widzisz namacalne rezultaty swojej pracy

Wymagania

Czy jest to praca dla Ciebie?

TAK, jeśli:

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

  • jesteś energiczny i komunikatywny

  • dobrze zorganizowany

  • szybko się uczysz

  • chcesz się rozwijać

  • jesteś zaangażowany

Oferujemy

Na co możesz liczyć od pierwszego dnia zatrudnienia?

  • Umowa o pracę od 1-ego dnia szkolenia

  • Kolejna umowa o pracę automatycznie po szkoleniu, praca w dziale spedycji

  • Mieszkanie służbowe dla osób spoza Gdańska (bezpłatne), na okres trwania szkolenia

  • Benefity pozapłacowe (pakiet opieki medycznej, karta sportowa, konkursy wewnątrzfirmowe, szkolenia, wyjazdy integracyjne, premie świąteczne, owocowe dni)

  • Nowoczesne biuro, w pełni wyposażone kuchnie, ergonomiczne stanowiska pracy

  • Bardzo dogodna lokalizacja, bez korków, parking dla pracowników, możliwość dojazdu komunikacją miejską, autobus, kolejka PKM.

Ostatnia aktualizacja:
10.09.2017

Administracja biurowa, Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja