Specjalista w dziale Jakości i Analizy

Arvato

Stryków

Wymagania

Zadania:

  • kontrola jakościowa komponentów i produktów z wykorzystaniem bazy danych i zgodnie z procedurami klienta

  • kontrola jakościowa i ilościowa procesów magazynowych

  • zarządzanie danymi podstawowymi systemu w wyznaczonym zakresie (rzetelne wprowadzanie danych do systemu, dbałość o ich poprawność)

  • sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby klienta oraz przełożonych

  • bieżące rozpatrywanie wpływających reklamacji z uwzględnieniem i sprawdzeniem bieżącego stanu magazynowego

Wymagania:

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej lub logistycznej; mile widziane na stanowisku związanym z jakością

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office; mile widziana znajomość SAP

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (dwie zmiany)

  • Dokładność

  • Umiejętność organizowania pracy i wyznaczania priorytetów

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie, w oparciu o umowę o pracę

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Pakiet benefitów

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie cennego doświadczenia

Ostatnia aktualizacja:
01.10.2017

Kontrola jakości, Logistyka / Dystrybucja, Przemysł / Produkcja