Konsultant ds. Telefonicznej Rejestracji Szkód (połączenia przychodzące)

VIG Ekspert

Wymagania

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Obsługa połączeń przychodzących od Klientów spółek z grupy VIG

  • Przyjmowanie zgłoszeń szkód komunikacyjnych, majątkowych i osobowych

  • Udzielanie informacji na temat procedury likwidacji szkód

Co oferujemy?

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie

  • Kompleksowe (płatne) szkolenie z zakresu ubezpieczeń i obsługi Klienta

  • Realna możliwość rozwoju zawodowego w różnych obszarach spółek VIG w ramach prowadzonych rekrutacji wewnętrznych

  • Elastyczne godziny pracy, umożliwiające połączenie nauki z obowiązkami zawodowymi

  • Atrakcyjny system bonusowy za rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Pracę w młodym, zgranym zespole nastawionym na realizację wspólnych celów

Czego oczekujemy?

  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej (6:00 - 22:00, 7 dni w tygodniu) w pełnym wymiarze godzin (ok. 160 godzin miesięcznie)

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym, również do dyżurów weekendowych jest wymogiem koniecznym

  • Wykształcenia minimum średniego (mile widziani studenci studiów zaocznych)

  • Komunikatywności, wysokiej kultury osobistej

  • Znajomości pakietu MS Office

  • Zainteresowanie tematyką ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem

Ostatnia aktualizacja:
20.09.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia