Referent ds. Magazynowych

JAS-FBG S.A.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy o podobnym charakterze

  • komunikatywności, odpowiedzialności i motywacji do pracy

  • wykształcenia co najmniej zasadniczego zawodowego

  • gotowości do podjęcia pracy w godzinach nocnych

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie danych do systemu transportowo-spedycyjnego

  • przyjmowanie i wydawanie dokumentów (m.in. listy przewozowe)

  • wykonywanie zdjęć ładunków i sporządzanie protokołów

  • przygotowywanie raportów (m.in. stanu magazynu)

Oferujemy:

  • dobre warunki zatrudnienia w firmie o ustalonej pozycji na rynku

  • możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego oraz pracę w przyjaznej atmosferze

  • pakiety sportowe (Multisport)

Ostatnia aktualizacja:
27.10.2017

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Logistyka / Dystrybucja