Specjalista ds. kontroli jakości

Polimex-Mostostal SA

ZAKRES ZADAŃ:

  • weryfikacja dokumentacji i warunków technicznych wykonania, specyfikacji Klienta,
  • bieżąca kontrola prefabrykacji konstrukcji stalowych lub rurociągów technologicznych,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej, wystawianie protokołów z zakresu kontroli,
  • wykonywanie wszelkich pomiarów, analiz i kontroli stałych wynikających z harmonogramów badań,
  • wykonywanie specjalistycznych testów,
  • wypełnianie dokumentacji jakościowej i pomiarowej,
  • przestrzeganie procedur i instrukcji zgodnie z wymaganiami obowiązującego w firmie Systemu Zarządzania Jakości,
  • zlecanie badań nieniszczących,
  • udział w spotkaniach, naradach i spotkaniach związanych z realizacją kontraktu,
  • organizacja i udział w odbiorach zgodnie z planem.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku pracy min. 3 lata,
  • uprawnienia VT oraz inne w zakresie NDE,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość narzędzi kontrolno-pomiarowych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
  • przyjmowanie odpowiedzialności za swoje działania,
  • rzetelności w działaniu i uczciwości w kontaktach pracownikami.

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę oraz pakiet socjalny.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat

Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie

Branża / kategoria:
Kontrola jakości