Pracownik produkcji/Operator

Adamed Sp. z o.o.

Ksawerów Pabianice

Opis stanowiska

 Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Prowadzenie procesów techniczno-technologicznych oraz obsługa urządzeń zgodnie z obowiązującymi instrukcjami, zapewnienie, aby produkty były produkowane i przechowywane zgodnie z dokumentacją jakościową;

  • Przygotowanie produkcji w zakresie przygotowania urządzeń i pomieszczeń do danego procesu technologicznego;

  • Kontrola materiałów wyjściowych i opakowaniowych stosowanych do produkcji;

  • Czyszczenie urządzeń, pomieszczeń i materiałów pomocniczych po zakończeniu procesu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami;

  • Prowadzenie dokumentacji rejestrującej wykonane prace przy procesie produkcji;

  • Informowanie przełożonych o stwierdzonych odchyleniach i awariach oraz współudział w ich wyjaśnianiu;

  • Właściwe oznakowanie i odizolowanie wyrobu niezgodnego z wymaganiami oraz odpadów;

  • Wykonanie prac związanych z działowym transportem materiałów i produktów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego technicznego, chemicznego;

  • Min 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie farmaceutycznej;

  • Znajomości procesów produkcyjnych w branży farmaceutycznej;

  • Znajomości systemu jakości GMP, prawa farmaceutycznego oraz aktualnych wytycznych i trendów dla przemysłu farmaceutycznego;

  • Dobrej organizacji pracy;

  • Umiejętności pracy w zespole;

  • Mile widziane uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych i akumulatorowych.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;

  • Umowę o pracę oraz pakiet świadczeń dodatkowych zgodnie z przyjętą polityką w Grupie Adamed;

  • Inspirującą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
19.11.2017

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż