Projektant/Konstruktor/Mechanik (m/k)

Trenkwalder

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za wsparcie zespołu zajmującego się uruchomieniami i serwisem systemów napędowych oraz sterowania maszyn,

  • projektowanie konstrukcji urządzeń wchodzących w skład linii technologicznych,

  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej (wykonywanie rysunków technicznych w programie AutoCAD, kalkulacja zapotrzebowania materiałowego),

  • wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych,

  • optymalizacja oraz modernizacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych.

Wymagania

  • minimum pięcioletnie doświadczenie w wykonywaniu prac projektowych,

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość systemów projektowania z grupy CAD,

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą,

  • możliwość rozwoju zawodowego i nauki,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • dostęp do nowoczesnych technologii,

  • pakiet benefitów.

Ostatnia aktualizacja:
18.11.2017

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż