Projektant oświetlenia

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla międzynarodowej firmy z siedzibą w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko: projektant oświetlenia

Zakres zadań:
  • realizacja projektów oświetleniowych na potrzeby klientów polskich i zagranicznych
  • praca zgodna z najnowszymi trendami i technologiami wykorzystywanymi w technice oświetleniowej
  • identyfikacja i dobór optymalnych rozwiązań projektowych
  • wykonywanie obliczeń projektowych przy użyciu DIALUX
  • tworzenie nowych struktur działu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, specjalizacja technika oświetleniowa lub pokrewne
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w obszarze realizacji projektów oświetlenia technicznego dla dużych inwestycji
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację techniczną
  • bardzo dobra znajomość programu DIALUX - warunek konieczny

Oferujemy

  • przyjazna atmosfera pracy
  • benefity pozapłacowe, m.in. prywatna opieka medyczna i karnet sportowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • udział w budowaniu nowych struktur działu
  • udział w ciekawych projektach międzynarodowych
  • na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment przewidywane wynagrodzenie na tym stanowisku to kwota pomiędzy 6000 a 8000 brutto.

Ostatnia aktualizacja:
31.10.2017

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie