Inżynier Serwisu - Napędy Elektryczne

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Wykonywanie prac serwisowych w zakresie napędów niskiego i średniego napięcia oraz urządzeń trakcyjnych;

  • Konfiguracja urządzeń u Klientów firmy;

  • Przeprowadzanie napraw i przeglądów prewencyjnych;

  • Współpraca przy doskonaleniu produktów serwisowych;

  • Wsparcie techniczne Specjalistów ds. Sprzedaży Usług Serwisowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność prowadzenia rozmów z Klientem;

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;

  • Prawo jazdy kategorii B;

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;

  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań;

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę z klientami zagranicznymi w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokiej dynamice rozwoju;

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach (w tym szkolenia za granicą);

  • Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
09.11.2017

Inżynieria / Projektowanie, Serwis / Technika / Montaż, Sprzedaż / Obsługa klienta