Kierownik węzła betoniarskiego

REKRUTACJE.COM.PL

Opis stanowiska

Kierownik będzie odpowiedzialny za organizację pracy osób odpowiedzialnych bezpośrednio za produkcję betonu (operatorzy maszyn i urządzeń), wydajną organizację pracy kierowców rozwożących beton, sprawne funkcjonowanie procesów, nadzór nad sprawnością  aut, maszyn i urządzeń, współpracę z laboratorium i technologiem w zakresie dbałości o jakość i wydajność produkcji, dbanie o ciągłość produkcji poprzez współpracę z klientami i wspieranie procesów sprzedaży, dbanie o dostępność surowców i terminowość pracy węzła, współpracę z dyrekcją firmy (Dyrektor Sprzedaży, Dyrektor Generalny, Dyrektor HR, Kierownik laboratorium).

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub ekonomiczne, zmysł techniczny i biznesowy

  • Mile widziane doświadczenie przy produkcji betonu lub innych materiałów budowlanych; istnieje jednak możliwość przyuczenia do zawodu

  • Doświadczenie w planowaniu, w organizacji pracy zespołu, np. w planowaniu pracy kierowców

  • Doświadczenie w pracy z klientem inwestycyjnym także będzie mile widziane

  • Odpowiedzialność, sumienność, zdolności organizacyjne

  • Prawo jazdy kat. B i znajomość pakietu Office

Oferujemy

Firma oferuje stałe zatrudnienie, możliwość nauki zawodu i rozwoju zawodowego w dużej strukturze organizacyjnej ale i poprzez zdobywanie doświadczeń zawodowych, atrakcyjne warunki pracy.

Ostatnia aktualizacja:
16.11.2017

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Przemysł / Produkcja