Główny Planista Produkcji

Bank Danych o Inżynierach

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za planowanie, przygotowanie i realizację produkcji

  • aktywna kontrola procesów produkcyjnych, wprowadzanie niezbędnych zmian, identyfikowanie obszarów zagrożonych

  • koordynowanie działań w zakresie jakości

  • prowadzenie działań w obszarze produkcji w porozumieniu z innymi działami firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • minimum 4-letnie doświadczenie w obszarze planowania produkcji (preferowany pracodawca międzynarodowy)

  • dobra organizacja pracy, umiejętność rozwiązywania problemów w obszarze produkcji

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej

  • doświadczenie w pracy z systemem ERP (preferowany SAP)

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • dodatkowym atutem będzie znajomość Lean Manufacturing w zakresie produkcji i planowania materiałowego

  • gotowość do niezbyt częstych wyjazdów służbowych (także zagranicznych)

Oferujemy

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

  • miłą atmosferę pracy

Ostatnia aktualizacja:
09.12.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Przemysł / Produkcja