Specjalista ds. finansowania firm

mBank S.A.

Opis stanowiska

Do Wydziału Finansowania Firm poszukujemy osoby, która chce współtworzyć najlepszy bank dla SME w Polsce. Osoby, która ma potrzebę poznania przedsiębiorców, ich emocji, bolączek, potrzeb i znajdowania na nie rozwiązań. Osoby, której nie ograniczają rozwiązania polskiej bankowości, a jedynie są obserwacją.

Pytanie, które zadajemy sobie w WFF to: kiedy, gdzie, jak? jakie rozwiązania i jakie produkty finansujące działalność SME są najkorzystniejszą odpowiedzią na szeroko pojęte potrzeby przedsiębiorców.

Jeśli chcesz nieustannie szukać z nami odpowiedzi na te pytania. – zaaplikuj już dziś !

Praca w DFK to tworzenie ekosystemu dla przedsiębiorców, to wyjście poza schematy.

Twórz z nami ten świat, koncentrując się na obszarze finansowania działalności SME.

Wymagania

Zakres Twoich zadań:

  • Realizacja strategii rozwoju segmentu SME w zakresie obszaru finansowania;

  • Budowanie innowacyjnych rozwiązań produktowo – procesowych dla klientów SME;

  • Realizacja strategicznych projektów w obszarze finansowania SME

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych w obszarze finansowania SME

  • Opieka i rozwój produktów i procesów dotyczących finansowania SME;

  • Współpraca z innymi jednostkami Banku oraz spółkami z Grupy mBanku w zakresie produktów finansowania SME;

Masz to coś?

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki ekonomiczne, zw. z bankowością

  • Doświadczenie ok 3 letnie  w bankowości (mile widziane doświadczenie w finansowaniu SME)

  • Potrafisz komunikatywnie porozumiewać się w języku angielskim

  • Interesujesz się innowacjami najlepiej w obszarze SME

  • Jesteś pomysłowy i komunikatywny;

  • Masz umiejętność znajdowania rozwiązań;

  • Cechuje Cię pomysłowość i zaangażowanie w realizowane projekty

Mile widziane:

  • Wiedza dotycząca segmentu SME, produktów finansowania SME;

  • Wiedza dotycząca procesów i ryzyka kredytowego;

Oferujemy

Od nas dostaniesz

  • Zespół, który chętnie dzieli się wiedzą

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Umowę o pracę lub umowę na czas zastępstwa

  • Możliwości udziału w strategicznych projektach w Departamencie Klienta Firmowego

  • Pakiet benefitów (multisport, opieka w Luxmed, dostęp do szkoleń elearningowych Linkedin learning, dostęp do ebooków)

Ostatnia aktualizacja:
07.09.2018

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość